Teren INTRAVILAN cu PUZ, 2.200 eur/ar, rezidental, str. Razboieni - C

595.000 € / lună
22.04 € / mp / lună

Central, Zalău

Suprafață teren:
27.000 mp

Descriere spațiu comercial

0% Comision la cumparare. Teren intravilan de vanzare in Zalau, in apropiere de Centura strada Razboieni, intr-o zona linistita si aerisita, aflata la marginea padurii, cu acces rapid spre oras si Centura. Proprietatea reprezinta o oportunitate excelenta pentru dezvoltare rezidentiala, intr-o zona cu panorama frumoasa, intimitate si potential ridicat de crestere. Se ofera spre vanzare teren intravilan cu PUZ aprobat pentru constructia de case individuale, avand suprafata totala de aproximativ 2,7 hectare. Documentatia urbanistica prevede o propunere de parcelare in 28 de loturi a cate aproximativ 800 mp, fiecare pregatit pentru dezvoltarea unei locuinte cu regim de inaltime demisol + parter + etaj. Terenul beneficiaza de front stradal generos de aproximativ 163 metri liniari si parametri urbanistici care ofera flexibilitate reala in dezvoltare: *UTR: L1_P * POT: 30% * CUT: 0,9 Proprietatea este ideala atat pentru dezvoltarea unui cartier rezidential destinat locuirii permanente, cat si pentru un proiect orientat spre case de vacanta. Distanta pana la Primarie sau pana la Value Center este de aproximativ 12 minute cu masina. Simularile de mobilare afisate sunt orientative iar proprietatea se vinde de pe persoana fizica. Pentru informatii suplimentare si vizionari, te invit sa ma contactezi telefonic.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 20 Mai 2026 ID anunț: 1637975

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Stana
625.000 € / lună