Teren intravilan zona Nagy Mal ,cu panorama frumoasa asupra orasului

57.000 € / lună
3,800.00 € / mp / lună

Central, Zalău

Suprafață teren:
15 mp

Descriere spațiu comercial

ALPHA Imobiliare Transilvania va propune spre vanzare teren intravilan in suprafata de 15 ari,cu un front stradal de 15 ml situat in Zalau in aria numita Nagy Mal. In zona exista deja case locuite,ceea ce faciliteaza dezvoltarea ulterioara. Pret 3800 euro arul.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1659721

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Astralis
Mijloace transport aprox. 1366 m
Școală
education
Ovoda
Învățământ aprox. 1331 m
education
Generala Nr. 1
Învățământ aprox. 1686 m
education
7-es iskola
Învățământ aprox. 1730 m
education
Sala de Sport
Învățământ aprox. 1779 m
Recreere
shopping
depozit Ursus
Supermarket/Mall aprox. 374 m
shopping
multicom
Supermarket/Mall aprox. 394 m
restaurants
Don Roberto Ristorante Pizzeria
Restaurante aprox. 722 m
parks
Teren de tenis
Recreere aprox. 984 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Central
58.000 € / lună
Zalău, Central
803 mp teren
Spațiu comercial, în Stana
53.000 € / lună
Județul Sălaj, Stana
900 mp teren
Spațiu comercial, în Central
54.000 € / lună
Zalău, Central
600 mp teren
Spațiu comercial, în Meseșenii de Jos
55.800 € / lună
Județul Sălaj, Meseșenii de Jos
11.290 mp teren
Spațiu comercial, în Central
53.000 € / lună
Zalău, Central
5.300 mp teren
Spațiu comercial, în Central
62.000 € / lună
Zalău, Central
646 mp teren
Spațiu comercial, în Central
60.000 € / lună
Zalău, Central
700 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Central