Vand teren comuna Sinesti sat catrunesti

52.365 € / lună
9.54 € / mp / lună

Voluntari, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
5.491 mp

Descriere spațiu comercial

Teren intravilan de vanzare Catrunesti, Ialomita Se ofera spre vanzare teren intravilan situat in localitatea Catrunesti, judetul Ialomita, cu o suprafata totala de 3.491 mp. Teren intravilan Toate utilitatile disponibile Zona linistita, ideala pentru constructie casa sau investitie Pret: 15 euro/mp Pret total: 52.365 euro Pentru mai multe detalii, contactati-ma in privat / la telefon.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 1627762

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
statia cocorilor
Mijloace transport aprox. 750 m
transport
Capat Pasaj Colentina linia:21
Mijloace transport aprox. 1020 m
transport
Capat Pasaj Colentina linii : N108, 254, N101
Mijloace transport aprox. 1034 m
transport
Complex Comercial Niro statie 254
Mijloace transport aprox. 1183 m
Școală
education
Gradinita
Învățământ aprox. 418 m
education
Sediu al scolii generale cu cls. I-VIII, nr 1- oras Voluntari
Învățământ aprox. 449 m
education
Scoala Generala Nr. 42
Învățământ aprox. 640 m
education
Scoala Nr. 41
Învățământ aprox. 1052 m
Recreere
parks
loc de joaca
Recreere aprox. 446 m
restaurants
Restaurant
Restaurante aprox. 854 m
shopping
Dragonul Rosu 1
Supermarket/Mall aprox. 990 m
shopping
Carrefour Colentina
Supermarket/Mall aprox. 1335 m

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 10,400 mp, în Ștefăneștii de Jos
55.016 € / lună
Județul Ilfov, Ștefăneștii de Jos
10.400 mp utili
2023
Spațiu comercial, în Clinceni
50.000 € / lună