Teren 4465 mp in zona Mamina - Berceni - Posibilitate lotizare

110.000 € / lună
24.64 € / mp / lună

Vidra, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
4.465 mp

Descriere spațiu comercial

Better Real Estate va propune spre vanzare un lot de teren avand o suprafata totala de 4465 mp situat in apropiere de Calea Bucuresti - VidraTerenul are dimensiuni de 22,5 x 200 ml, deschidere la 3 strazi si acces cu suprafata neteda. Nu exista gard, oferind o flexibilitate mare pentru diverse proiecte.Momentan lotul este extravilan, fiind chiar la limita ce separa intravilanul de extravilan si va fi cuprins in noul PUG al localitatii cu propunere de jur sunt constructii existente, fiind o excelenta oportunitate de investitie pe termen mediu.!! Sunt acceptate si schimburi imobiliare cu apartamente, pentru detalii ma puteti contacta telefonic.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 05 Mai 2026 ID anunț: 1330516

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Scoala Berceni
Învățământ aprox. 1986 m
Recreere
restaurants
Salon Evenimente Casa Alba
Restaurante aprox. 386 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1868 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Chiajna
120.000 € / lună
Județul Ilfov, Chiajna
416 mp teren
Spațiu comercial, în Tamași
100.875 € / lună
Județul Ilfov, Tamași
1.345 mp teren
2E
Spațiu comercial, în Tunari
112.500 € / lună
Județul Ilfov, Tunari
750 mp teren
Spațiu comercial, în Țegheș
100.000 € / lună
Județul Ilfov, Țegheș
1.724 mp teren
Spațiu comercial, în Central
110.000 € / lună
Județul Ilfov, Popești-Leordeni
500 mp teren
Spațiu comercial, în Petrești