Ofer spre vanzare 2 parcele de teren intravilan in localitatea OAR / loturi pentru constructia unei locuinte.

16.950 € / lună
22.30 € / mp / lună

Vetiş, Judeţul Satu Mare

Suprafață teren:
760 mp

Descriere spațiu comercial

Ofer spre vanzare 2 parcele de teren intravilan in localitatea OAR / loturi pentru constructia unei locuinte. Lot 1 cu suprafata de 760 m2 / Front la strada 15,3 m / Pret 16.950 Euro Lot 2 cu suprafata de 760 m2 / Front la strada 15,9 m / Pret 16.950 Euro Se pot achizitiona impreuna sau separat. Distanta rutiera dintre centrul municipiului Satu Mare si localitatea Oar este de aproximativ 14 km ( 15 minute ) Utilitati la strada : gaz , canalizare , apa , curent , strada asfaltata . Pret 16.950 Euro Telefon 07******30 Vlad V I M
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1636051

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Satu Mare - Vetis - Oar
Mijloace transport aprox. 1189 m
transport
Satu Mare - Vetis - Oar
Mijloace transport aprox. 1705 m
Recreere
restaurants
Viking Club
Restaurante aprox. 1836 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Orașu Nou
16.500 € / lună
Județul Satu Mare, Orașu Nou
3.000 mp teren
Spațiu comercial, în Ardud
18.000 € / lună
Județul Satu Mare, Ardud
4.478 mp teren
Spațiu comercial, în Someșeni
16.500 € / lună
Județul Satu Mare, Someșeni
432 mp teren
Spațiu comercial, în Cionchești
18.500 € / lună
Județul Satu Mare, Cionchești
792 mp teren
Spațiu comercial, în Central
18.000 € / lună
Satu Mare, Central
2.943 mp teren
Spațiu comercial, în Socond
16.000 € / lună
Județul Satu Mare, Socond
164.000 mp teren
Spațiu comercial, în Sărătura
16.000 € / lună
Județul Satu Mare, Sărătura