Teren 5000 mp Vatava, jud. Mures, intabulat, intravilan 5.5 /mp

5 € / lună
0 € / mp / lună

Vătava, Judeţul Mureş

Suprafață teren:
5.000 mp

Descriere spațiu comercial

Oportunitate in Vatava, judetul Mures! Teren intravilan 5000 mp, intabulat, pozitie excelenta pentru constructie. - Zona rezidentiala linistita - Acces usor - Ideal pentru constructie casa unifamiliala sau proiect rezidential - Investitie sigura, pret avantajos Suprafata: 5000 mp Pret: 5.5 euro/mp = 27.500 euro Locatie perfecta pentru cei care vor sa construiasca intr-un cadru linistit, cu natura in jur, dar cu acces facil. Suna pentru detalii si vizionare!
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 13 Mai 2026 ID anunț: 1386311

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 1,800 mp, în Central
5 € / lună
Târgu Mureș, Central
1.800 mp utili
Spațiu comercial, de 800 mp, în Breaza
5 € / lună
Județul Mureș, Breaza
800 mp utili
Spațiu comercial, de 2,500 mp, în Luduș
5 € / lună
Județul Mureș, Luduș
2.500 mp utili
Spațiu comercial, de 40 mp, în Libertății
5 € / lună
Târgu Mureș, Libertății
40 mp utili
Spațiu comercial, de 100 mp, în Libertății
5 € / lună
Târgu Mureș, Libertății
100 mp utili