Teren 3873 mp intravilan, Valea Calugareasca

38.000 € / lună
8.84 € / mp / lună

Valea Largă, Judeţul Prahova

Suprafață teren:
4.300 mp

Descriere spațiu comercial

Vand teren cu suprafata de 3873 mp in comuna Valea Calugareasca, sat Valea Larga, strada Delicel. Pe teren se afla plantatie de vita de vie (feteasca alba si riesling). Suprafata este compusa din 3 parcele impartite astfel: - 1043 mp - 1198 mp - 1632 mp Parcela de 1043 mp are deschidere la strada de 13.4m liniari, cu acces usor la utilitati (apa, gaze, curent electric) Suprafata se vinde doar in intregime. Cadastrul si intabularea sunt la zi. Pentru amanunte sunati la nr. de telefon. Nu raspund la mesaje aici.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 04 Aprilie 2026 ID anunț: 1412144

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Brebu
39.450 € / lună
Județul Prahova, Brebu
805 mp teren
Spațiu comercial, în Central
35.000 € / lună
Județul Prahova, Băicoi
1.061 mp teren
Spațiu comercial, în Fundeni
40.000 € / lună
Județul Prahova, Fundeni
1.550 mp teren
Spațiu comercial, în Central
35.000 € / lună
Județul Prahova, Băicoi
700 mp teren
Spațiu comercial, în Brebu
39.500 € / lună
Județul Prahova, Brebu
1.408 mp teren
Spațiu comercial, în Central
37.500 € / lună
Județul Prahova, Băicoi
9.503 mp teren
Spațiu comercial, în Bănești
37.900 € / lună
Județul Prahova, Bănești
586 mp teren
Spațiu comercial, de 23 mp, în Central
39.000 € / lună
Ploiești, Central
23 mp utili
Spațiu industrial, de 13,000 mp, în Băicoi
39.000 € / lună
Județul Prahova, Băicoi
13.000 mp utili
2020