Hub logistic / distribu?ie de vanzare | 2200mp utilii | pozi?ie strategica

11.000 € / lună
3.33 € / mp / lună

Urziceni, Judeţul Ialomiţa

Suprafață utilă totală:
3.300 mp
Suprafață teren:
5.000 mp

Descriere spațiu comercial

B-North Real Estate va propune spre vanzare/ inchiriere o proprietate industriala/comerciala cu pozi?ionare strategica in Urziceni, avand deschidere directa la ?oseaua Bucure?tiUrziceni (DN2) ?i vizibilitate excelenta din trafic. Cu o suprafa?a construita totala de aproximativ 2200 mp utili ?i un teren generos de aproximativ 5.000 mp, aceasta proprietate reprezinta o oportunitate foarte buna pentru companii care cauta un spa?iu cu acces facil, expunere puternica ?i poten?ial ridicat de adaptare pentru diverse activita?i economice. Pozi?ionarea directa la artera principala Bucure?ti Urziceni ofera un avantaj major pentru activita?i de: distribu?ie ?i logistica depozitare supermarket / retail de proximitate showroom comercial centru opera?ional produc?ie u?oara service, comer? sau activita?i mixte Proprietatea are o structura solida din beton ?i permite reamenajarea relativ u?oara in func?ie de destina?ia dorita, ceea ce o face potrivita atat pentru utilizator final, cat ?i pentru investitor. Puncte forte ale proprieta?ii: deschidere directa la DN2 / ?oseaua Bucure?tiUrziceni vizibilitate foarte buna ?i acces facil suprafa?a construita mare aprox. 2200 mp teren total de aprox. 5.000 mp construc?ie solida poten?ial ridicat pentru reconversie ?i repozi?ionare comerciala loca?ie potrivita pentru hub de distribu?ie sau activitate comerciala cu expunere Prin amplasare ?i dimensiune, proprietatea poate func?iona foarte bine ca hub regional de distribu?ie, centru logistic pentru aprovizionare locala sau punct comercial cu acces rapid catre Bucure?ti ?i localita?ile din imprejurimi. De asemenea, pozi?ia stradala o recomanda pentru operatori care au nevoie nu doar de spa?iu, ci ?i de vizibilitate. Este o proprietate care poate sus?ine atat o activitate opera?ionala clasica, cat ?i un concept de investi?ie, cu poten?ial de valorificare inclusiv prin inchiriere. Pentru mai multe detalii ?i vizionari, va rugam sa ne contacta?i. ID anun? : 1776684789