Teren- Urseni- Toate Utilitatile

102.000 € / lună
121.43 € / mp / lună

Urseni, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
840 mp
Nr. niveluri:
1

Descriere spațiu comercial

Agentia Imobiliara PRIMUM va ofera spre vanzare un teren intravilan cu o suprafata de 840mp; Destinatie:constructii individuale duplex; Regim inaltime: P+1+M; Deschidere: 1 front generos de 20ml; Terenul dispune de toate utilitatile, fiind situat intr o zona bine dezvoltata; Va pot oferi mai multe detalii telefonic.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 20 Mai 2026 ID anunț: 1641089
Regim înălțime: P+1E

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Halta Urseni
Mijloace transport aprox. 842 m
transport
Halta Urseni hc
Mijloace transport aprox. 849 m
Recreere
parks
Stadion Urseni
Recreere aprox. 703 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Urseni
105.600 € / lună
Județul Timiș, Urseni
1.320 mp teren
2E
Spațiu comercial, în Urseni
102.990 € / lună
Județul Timiș, Urseni
840 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Moșnița Nouă
100.000 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Nouă
1.483 mp teren
Spațiu comercial, în Săcălaz
99.000 € / lună
Județul Timiș, Săcălaz
980 mp teren
Spațiu comercial, în Calea Urseni
95.000 € / lună
Timișoara, Calea Urseni
710 mp teren
2E
Spațiu comercial, în Moșnița Nouă
93.750 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Nouă
1.019 mp teren
Spațiu comercial, în Dumbrăvița
109.990 € / lună
Județul Timiș, Dumbrăvița
721 mp teren
Spațiu comercial, în Giroc
95.000 € / lună
Județul Timiș, Giroc
760 mp teren
2E
Spațiu comercial, în Urseni
100.800 € / lună
Județul Timiș, Urseni
840 mp teren