Chirie 3 camere premium pentru birou, 5 min Pia?a Victoriei, bloc 2017

1.100 € / lună
12.22 € / mp / lună

Victoriei, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
90 mp
An construcție:
2017

Descriere spațiu comercial

Oportunitate excelenta pentru companii care isi doresc un sediu reprezentativ intr-una dintre cele mai bine pozitionate zone de business din Bucuresti.Disponibil pentru inchiriere, apartament de 3 camere cu destinatie comerciala (birou), situat intr-un imobil modern construit in 2017, la doar 5 minute de Piata Victoriei, pe strada Maltopol.Spatiul este amenajat premium si este ideal pentru:birou de arhitectura / design interiorcabinet de avocaturafirma de consultanta financiara, business sau managementCompartimentare eficienta, gandita pentru activitati profesionale:birou manager cu baie separatabirou echipa (45 persoane)sala de meeting (68 persoane)bucatarie complet utilataspatiu pentru arhiva / copiator2 balcoaneSuprafata utila: 80.83 mp + balcoaneEtaj: 1 din 5Avantaje cheie:locatie premium, ideala pentru intalniri cu clientiacces rapid catre centru si zona de nordproximitate metrou si transport publiccafenea la parterul cladiriiimobil nou, finisaje de calitate superioaraSpatiul ofera combinatia ideala intre imagine, functionalitate si pozitionare, fiind potrivit pentru companii care pun accent pe profesionalism si reprezentativitate.Disponibil imediat.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 24 Martie 2026 ID anunț: 1313745
Suprafață utilă: 90 mp
Suprafață utilă totală: 90 mp
An construcție: 2017

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Piata Victoriei
Mijloace transport aprox. 109 m