Spatiu comercial | 10' Metrou Piata Vicctoriei| Parter

1.350 € / lună
43.55 € / mp / lună

Victoriei, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
31 mp
Nr. niveluri:
4

Descriere spațiu comercial

📌 ID Proprietate: P17174 🏡 Spatiu comercial zona Piata Victoriei | 31 mp | Stradal | Vad excelent 📍 DESCRIERE GENERALĂ Se oferă spre închiriere un spatiu comercial cu suprafață utilă de aproximativ 31 mp, situat în zona Piața Victoriei – Buzești, la parterul unui imobil P+3+M, într-o locație cu trafic pietonal și auto intens. Proprietatea beneficiază de poziționare stradală și vizibilitate foarte bună, fiind ideală pentru activități comerciale sau servicii. 🎯 DESTINAȚIE SI RECOMANDARE Recomandat pentru showroom, salon beauty, cabinet, birou, florărie, magazin de prezentare sau alte activități comerciale, spațiul oferă acces rapid către centrul orașului și expunere excelentă. 🛋️ COMPARTIMENTARE SI DOTĂRI Suprafață utilă: 31 mp Compartimentare: Open-space Camere: 1 Băi: 1 grup sanitar Bucătărie: Nu dispune Balcon / terasă: Nu Etaj: Parter / 3 + M Lift: Nu Mobilat: Nemobilat Utilități și echipamente: Utilități complete Spațiu pregătit pentru activitate comercială Alte dotări: Acces direct din stradă Vizibilitate foarte bună Vad comercial excelent 📍 LOCAȚIE SI ACCESIBILITATE Situat în zona Piața Victoriei – Buzești, într-o zonă activă comercial și foarte bine conectată la principalele puncte de interes ale Capitalei. Transport public: Metrou Piața Victoriei – câteva minute Acces rapid către STB și principalele artere În apropiere: Restaurante și cafenele Clădiri de birouri Spații comerciale Zone rezidențiale și business ✅ AVANTAJE Poziționare stradală Trafic pietonal și auto intens Zonă centrală cu expunere foarte bună Potrivit pentru multiple activități comerciale Acces rapid către transport public Disponibil imediat ℹ️ CONDIȚII DE ÎNCHIRIERE Chirie lunară: 1350€ negociabil Garanție: 1 lună Disponibilitate: Imediată Regim închiriere: Comercial / birou / servicii Contract minim: 12 luni 🤝 OFERTĂ DEDICATĂ CHIRIAȘILOR Beneficiezi de: Consultanță dedicată din partea agenției CLC Asistență completă în întocmirea contractului și înregistrarea ANAF Posibilitate de vizionare rapidă și flexibilă 📞 Pentru programarea unei vizionări sau informații suplimentare, nu ezita să ne contactezi!