SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT | 47 MP | RENOVAT | ZONA PIATA VICTORIEI

995 € / lună
21.17 € / mp / lună

P-ţa Victoriei, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
47 mp
Nr. niveluri:
1

Descriere spațiu comercial

Va propunem spre inchiriere un spatiu comercial situat in zona Piata Victoriei, intr-o locatie centrala, cu acces rapid catre principalele artere si mijloace de transport. Spatiul are o suprafata utila de 47 mp si este recent renovat, fiind pregatit pentru desfasurarea imediata a activitatii. Detalii generale: ✔ Suprafata utila: 47 mp ✔ Spatiu renovat recent ✔ Centrala termica proprie Avantaje: • Zona ultracentrala – Piata Victoriei • Acces facil catre transport public • Spatiu ideal pentru birou, cabinet, salon sau alte activitati comerciale • Costuri eficiente datorita centralei proprii Pentru mai multe informatii si pentru programarea unei vizionari, va rugam sa ne contactati.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 1621043
Suprafață utilă: 47 mp
Suprafață utilă totală: 47 mp
Regim înălțime: P+1E

Roma
Mijloace transport aprox. 175 m
transport
Pasaj Victoria
Mijloace transport aprox. 186 m
transport
Statie tramvai 34,46 - Roma
Mijloace transport aprox. 188 m
transport
Orlando
Mijloace transport aprox. 267 m
Școală
education
SNSPA
Învățământ aprox. 143 m
education
Scoala Nationala de Studii Politice si Administrative (SNSPA)
Învățământ aprox. 182 m
education
Scoala Nationala de Studii Politice si Administrative