Magheru | Spatiu Comercial Parter 130 Mp | VAD Intens Trafic Pietonal

7.300 € / lună
56.15 € / mp / lună

Magheru, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
130 mp

Descriere spațiu comercial

id anunt : P243563 Agentia Iproperty Investment va propune spre inchiriere un spatiu comercial - fost Vodafone situat la intersectia Bd Magheru cu strada C. A. Rosetti in suprafata de 130 mp. Comsion agentie 50% . Dotat cu tubulatura de aerisire, trifazic, grup sanitar, aer conditionat etc. Utilitati: Curent trifazic, gaze, apa. Pentru alte detalii nu ezitati sa ne contactati . Agent : Nicolae MIhnea
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 25 Aprilie 2026 ID anunț: 1103846
Suprafață utilă: 130 mp
Suprafață utilă totală: 130 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Nicolae Balcescu; Liniile:168, 300, 368, 226, 126
Mijloace transport aprox. 200 m
transport
Metrorex. Staţia Universitate (M2)(1987)
Mijloace transport aprox. 490 m
transport
Statia Metrou Piata Romana(M2)Metrorex
Mijloace transport aprox. 492 m
transport
Piata Lahovari
Mijloace transport aprox. 502 m
Școală
education
Centrul de Limbi Straine Ariel
Învățământ aprox. 111 m
education
University of Bucharest - Faculty of Foreign Languages and Literatures (en)
Învățământ aprox. 114 m
education
ASLS (en)
Învățământ aprox. 124 m
education
Rectoratul UMF "Carol Davila"
Învățământ aprox. 203 m
Recreere
shopping
Mega Image Rosetti Non-Stop
Supermarket/Mall aprox. 32 m
restaurants
Trattoria Buongiorno Lido
Restaurante aprox. 58 m
shopping
ilanplant
Supermarket/Mall aprox. 104 m