Spațiu comercial, de 550 mp, în Centrul Istoric

9.077 € / lună
16.50 € / mp / lună

Centrul Istoric, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
550 mp
Nr. niveluri:
2
An construcție:
2010

Descriere spațiu comercial

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT CENTRU VECHI 550 MP DEMISOL VAD EXCELENT Se ofera spre inchiriere un spatiu comercial de mari dimensiuni, situat in Centrul Vechi al Bucurestiului, una dintre cele mai cunoscute si circulate zone comerciale si de entertainment din Capitala, cu trafic pietonal intens si expunere excelenta. Spatiul este amplasat la demisol si are o suprafata utila de 550 mp, fiind ideal pentru activitati care necesita suprafete generoase si o locatie ultracentrala. Datorita amplasarii excelente si suprafetei mari, proprietatea se preteaza pentru multiple tipuri de business. AVANTAJE - Suprafata utila: 550 mp - Pozitionare ultracentrala in Centrul Vechi - Zona intens circulata, cu trafic pietonal ridicat - Spatiu generos, ideal pentru activitati de amploare - Acces facil si vizibilitate foarte buna - Disponibil incepand cu data de 15.07.2026 IDEAL PENTRU - Club sau lounge - Pub, bar sau concept entertainment - Sala de jocuri - Showroom sau activitati comerciale - Sala fitness boutique - Centru recreational sau activitati de servicii CONDITII FINANCIARE Pret chirie: 7.500 Euro + TVA luna Comision agentie: 50% din valoarea unei chirii lunare Pentru detalii suplimentare si programarea unei vizionari, va rugam sa ne contactati.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1623269