Spațiu zona Bulevardul Unirii - Zepter

2.662 € / lună
31.32 € / mp / lună

Centrul Civic, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
85 mp
Nr. niveluri:
8
An construcție:
1993

Descriere spațiu comercial

Spațiu comercial disponibil pentru închiriere. Pretabil orice tip de activitate. Zona ultracentrala, birouri, banci, multinationale, trafic pietonal.Spatiu Comercial adiacent din Bulevardul Unirii, pe diagonala de Blocul Zepter. Spatiul este pe partea cu BCR, alături de Kuzini și înainte de reprezentanta Grawe Romania, chiar vav de Bosch Romania. In fata spatiului se poate parca in spic, deasemenea in curtea interioara din spate sunt rezervate 2 locuri de parcare pentru acces marfa. Spatiul dispune de centrala termica proprie, are doua cai de acces (accesul principal dinspre Bulevardul Unirii - Ion Pillat si din spate pe strada Turturelelor, intrarea de marfa). Compartimentarea este foarte placuta, sunt create 5 zone distincte, prima la care s-a lasat inaltimea de 5ml si s-a facut o frumoasa scafa cu lumini este partea de acces clienti, expozitie sau frontdesk, showroom de aproximativ 40 mp, a doua este cea care permite accesul din zona de primire marfa unde avem si panou electric cu o suprafata de aproximativ 30mp deasupra careia s-a preferat la renuntarea la inaltime si s-a creat o zona ideala pentru backoffice sau minisalon mai intim, aici avem tot spre 30mp, a patra zona este ce cu grupurile sanitare si bucataria unde regasim si centrala termica proprie, deasupra celei de a patra zone deasemenea s-a creat o supanta care are tot rol de backoffice foarte intim, aici avem o suprafata de aproximativ 13mp, practic spatiul ofera prin compartimentarea actuala in jur de 120-130 mp. Locația este perfectă pentru orice tip de activitate (birouri, showroom, coafor, barber shop, cofetărie, cafenea, cabinet medical, vinotecă, atelier de creație) fiind un spațiu ce oferă un plus la prestigiul și valoarea afacerii desfășurate aici. Daniel, Apulum94. Comisionul agenției este de 50%+TVA din valoarea chiriei aferente unei luni. La vizionare se semnează formularul agenției.