Vanzare teren soseaua Chitilei

180.000 € / lună
502.79 € / mp / lună

Central, Bucureşti

Suprafață teren:
358 mp
Nr. niveluri:
2

Descriere spațiu comercial

Teren Intravilan de vanzare in Bucuresti - sos. Chitile Suprafata de 358 mp, cu dubla deschidere( 19 x 22ml). Caracteristici teren POT 45 % , CUT 1.3 , Regim de inaltime P+2+M ; Pe teren ezista constructie renovabila demolabila cu amprenta de 188mp. ID intern: TET .
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 04 Mai 2026 ID anunț: 1409767
Regim înălțime: P+2E

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Gara - Halta Pajura - zisa si Triaj
Mijloace transport aprox. 395 m
transport
Statia CFR Pajura (Bucuresti triaj)
Mijloace transport aprox. 401 m
transport
Capat Mezes linii : 45,112.
Mijloace transport aprox. 449 m
transport
Statia Mezes linia 45
Mijloace transport aprox. 459 m
Școală
education
Gradinita de copii nr.46
Învățământ aprox. 564 m
education
Scoala Nr. 184
Învățământ aprox. 673 m
education
Scoala Generala nr 183 Bucuresti
Învățământ aprox. 744 m
education
Scoala Generala Nr. 183
Învățământ aprox. 769 m
Recreere
restaurants
"La linie", drink&gossip
Restaurante aprox. 480 m
parks
Park (en)
Recreere aprox. 632 m
shopping
Tigla metalica
Supermarket/Mall aprox. 835 m
shopping
City Shop Non-Stop
Supermarket/Mall aprox. 982 m

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 40,000 mp, în Centura Nord
184.000 € / lună
București, Centura Nord
40.000 mp utili
Spațiu comercial, în Central
173.900 € / lună
București, Central
580 mp teren
2E
Spațiu comercial, în Central
195.000 € / lună