Girocului-Fratelia | Cabinet dotat cu echipament medical

351 € / lună
7.80 € / mp / lună

Girocului, Timişoara

Suprafață utilă totală:
45 mp

Descriere spațiu comercial

ImoWest Imobiliare vă propune spre închiriere cabinet medical complet dotat, situat la casă, cu vizibilitate stradală excelentă, ideal pentru desfășurarea activităților medicale. Spațiul are o suprafață de 45 mp, cu posibilitate de extindere până la 60 mp, fiind amenajat și mobilat conform cerințelor din domeniul medical. Cabinetul este complet echipat, incluzând: -EKG -Ecograf -mobilier specific activităților medicale Imobilul este potrivit pentru diverse specializări medicale și oferă acces facil pentru pacienți. 💰 Preț chirie: 450 €/lună 📞 Pentru mai multe informații sau pentru programarea unei vizionări, ImoWest Imobiliare vă stă la dispoziție.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 23 Mai 2026 ID anunț: 1258675
Suprafață utilă: 45 mp
Suprafață utilă totală: 45 mp

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare Gaze

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statie P. Pavlov Tv7
Mijloace transport aprox. 101 m
transport
Statie Progresul Tv7
Mijloace transport aprox. 456 m
transport
Statie Mures Tv7
Mijloace transport aprox. 536 m
transport
Statie Muzicescu E3
Mijloace transport aprox. 737 m
Școală
education
Gradinita Program Normal Nr. 11
Învățământ aprox. 64 m
education
Gradinita Program Prelungit Nr. 1
Învățământ aprox. 106 m
education
Şcoala generală nr. 14
Învățământ aprox. 149 m
education
Institutul de Cercetari pentru Energii Regenerabile
Învățământ aprox. 507 m
Recreere
parks
Teren sportiv