Proprietar
Proprietăți unice: 52
Proprietari: 12
Agenție

1 săptămână în urmă
1

1.452 €
/ lună 15.78 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal de inchiriat, 92 mp, G ...

Girocului, Timișoara

92 mp utili
1965
Agenție

3 zile în urmă
13

2.500 €
/ lună 8.25 € / mp / lună

Spa?iu Generos pentru Pensiune, Clinica sau Aft ...

Girocului, Timișoara

303 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

660 €
/ lună 13.20 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Timisoara

Girocului, Timișoara

50 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
8

1.500 €
/ lună 27.27 € / mp / lună

Spațiu comercial vad bun | Zona Girocului

Girocului, Timișoara

55 mp utili
Agenție

1 lună în urmă

900 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu SAD 47mp Parter, zona Girocului, vad com ...

Girocului, Timișoara

90 mp utili
2E
2000
Agenție

3 luni în urmă
6

550 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat | Girocului

Girocului, Timișoara

50 mp utili
4E
1990
Agenție

3 luni în urmă
15

1.100 €
/ lună 13.75 € / mp / lună

Spatiu Comercial - 80 mp - Zona Girocului

Girocului, Timișoara

80 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
5

351 €
/ lună 7.80 € / mp / lună

Girocului-Fratelia | Cabinet dotat cu echipamen ...

Girocului, Timișoara

45 mp utili
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
14

2.800 €
/ lună 11.34 € / mp / lună

Spatiu de birouri 247 mp de inchiriat, zona Gir ...

Girocului, Timișoara

247 mp
2010
2E
Agenție

8 luni în urmă
7

11.856 €
/ lună
9.799 €
13.32 € / mp / lună

Spatiu comercial 890 mp, zona Girocului, parcar ...

Girocului, Timișoara

890 mp utili
1E
2020
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

5.500 €
/ lună 51.40 € / mp / lună

Spațiu comercial, 0 mp în Girocului

Girocului, Timișoara

107 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
4

450 €
/ lună 6 € / mp / lună

Direct de la proprietar. Spatiu de birouri, dup ...

Girocului, Timișoara

1 camere
75 mp
Etaj 1 / 1
1E
Agenție

10 luni în urmă
4

700 €
/ lună 6.36 € / mp / lună

COMISION 0%. Spatiu de birouri, dupa Lidl, pe C ...

Girocului, Timișoara

1 camere
110 mp
Etaj 1 / 1
1E
Agenție

Mai mult de un an
6

2.499 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial 300mp | Girocului

Girocului, Timișoara

300 mp utili
2018
Agenție

Mai mult de un an
4

400 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu birouri, 100mp, zona Girocului

Girocului, Timișoara

3 camere
100 mp
Etaj 1 / 1
1997
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

3.000 €
/ lună

0% - Bucatarie profesionala pentru fasfood cate ...

Girocului, Timișoara

1E
Agenție

Mai mult de un an
10

1.510 €
/ lună
1.248 €
15.73 € / mp / lună

Spatiu de Birouri cu parcare proprie, zona Giro ...

Girocului, Timișoara

96 mp
Etaj 1 / 2
2005
2E
Agenție

Mai mult de un an
5

800 €
/ lună 10 € / mp / lună

GIROCULUI - SPATIU COMERCIAL - LABORATOR PATISE ...

Girocului, Timișoara

80 mp utili
2010
Agenție
Comision 0%

Azi
19

851 €
/ lună 16.06 € / mp / lună

Spațiu comercial SAD de închiriat – Calea Marti ...

Girocului, Timișoara

53 mp utili
6E
2011
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

77 €
/ lună 4.05 € / mp / lună

inchiriez garaj

Girocului, Timișoara

19 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

1.200 €
/ lună 13.04 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal de inchiriat, 92 mp, G ...

Girocului, Timișoara

92 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

1.200 €
/ lună 13.04 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal de inchiriat, 92 mp, G ...

Girocului, Timișoara

92 mp utili
1965
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

1.872.000 €
/ lună 500 € / mp / lună

COMISION 0%Teren pentru BLOC S+P+6E+Er de vanza ...

Girocului, Timișoara

3.744 mp teren
6E
Agenție

1 săptămână în urmă
1

1.200 €
/ lună 13.04 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal de inchiriat, 92 mp, G ...

Girocului, Timișoara

92 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

352.000 €
/ lună 356.64 € / mp / lună

Teren intravilan 987 mp, 18 m front stradat, st ...

Girocului, Timișoara

987 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

401.000 €
/ lună 196.28 € / mp / lună

Teren intravilan 2043 mp, PUZ aprobat locuinte ...

Girocului, Timișoara

2.043 mp teren
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

662.000 €
/ lună 400 € / mp / lună

COMISION 0%Teren pentru BLOC S+P+4E+Er de vanza ...

Girocului, Timișoara

1.655 mp teren
4E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 662,000 € și 685.600 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

500 €
/ lună 7.46 € / mp / lună

SAD 67mp pretabil Birouri | Etaj 1 Lift | Sala ...

Girocului, Timișoara

67 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

650 €
/ lună 23.21 € / mp / lună

pa?iu pentru panou publicitar zona cu trafic in ...

Girocului, Timișoara

28 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
9

1.700 €
/ lună 6.42 € / mp / lună

Spatiu comercial, 265 mp, zona Girocului

Girocului, Timișoara

265 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Girocului, Timișoara

Girocului, o zonă în plină dezvoltare din Timișoara, oferă un mediu propice pentru afaceri, având acces facil la transport și facilități comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.530 euro, cu oferte care încep de la 300 euro și ajung până la 5.500 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 107 m², cu cele mai mari proprietăți având 1.300 m² și cele mai mici de 20 m².
  • Compartimentare: Majoritatea spațiilor disponibile sunt de 2 camere (6%) și 3+ camere (4%), iar 2% sunt spații cu 1 cameră.
  • Facilități: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 1.999 euro.
  • Construcții recente: Doar 2% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare, ceea ce sugerează o piață stabilă.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 168 de zile, indicând o piață activă.

Girocului din Timișoara reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum ofertele disponibile!