Teren intravilan- BRAYTIM- Toate utilitatile-930mp

270.000 € / lună
290.32 € / mp / lună

Braytim, Timişoara

Suprafață teren:
930 mp

Descriere spațiu comercial

Agentia imobiliara PRIMUM va ofera spre vanzare un teren intravilan cu o suprafata de 930mp. Destinatie:constructii individuale duplex; Deschidere: 1 front de 20 ?i adancime de 46,5 m; Va astept cu drag la vizionare!
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 09 Mai 2026 ID anunț: 1591379

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Bucla Versului
Mijloace transport aprox. 173 m
transport
Statie Maresal C-tin Prezan bucla T15, T19
Mijloace transport aprox. 199 m
transport
Statie Sudului bucla T16
Mijloace transport aprox. 290 m
transport
Bulevardul Sudului
Mijloace transport aprox. 338 m
Școală
education
Gradinita Broscuta Fermecata
Învățământ aprox. 278 m
education
Gradinita Goghita
Învățământ aprox. 280 m
education
Gradinita Program Prelungit Nr. 11
Învățământ aprox. 297 m
education
Liceul Waldorf - atelier practic
Învățământ aprox. 335 m
Recreere
parks
Parcul Padurice
Recreere aprox. 149 m
restaurants
Zone Cafe
Restaurante aprox. 164 m
shopping
Carrefour Market
Supermarket/Mall aprox. 442 m
shopping
Billa
Supermarket/Mall aprox. 571 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Freidorf
250.000 € / lună
Timișoara, Freidorf
4.982 mp teren
4E
Spațiu comercial, în Central
260.000 € / lună
Timișoara, Central
20.000 mp teren
Spațiu comercial, în Braytim
275.700 € / lună
Timișoara, Braytim
919 mp teren
2E
Spațiu comercial, în Lipovei
261.560 € / lună
Timișoara, Lipovei