Teren intravilan - parcela generoasa - 700 mp, Ighiu, Alba

25.000 € / lună
35.71 € / mp / lună

Ţelna, Judeţul Alba

Suprafață teren:
700 mp

Descriere spațiu comercial

Teren intravilan 700 mp Ighiu, Alba BLITZ propune spre vanzare un teren intravilan situat in comuna Ighiu, intr-o zona linistita, curata si aflata in plina dezvoltare. Terenul are o suprafata totala de 700 mp, cu acces facil din drum. Vecinatati formate din proprietati noi si spatii deschise. O oportunitate ideala pentru cei care cauta un teren bine amplasat, intr-un cadru natural, aproape de Alba Iulia, intr-o comunitate linistita si in continua crestere. Cod oferta / ID BLITZ: P157455
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 18 Aprilie 2026 ID anunț: 1537860

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 10,000 mp, în Central
25.000 € / lună
Județul Alba, Aiud
10.000 mp utili
1980
Spațiu comercial, în Oarda
26.000 € / lună
Județul Alba, Oarda
1.500 mp teren
Spațiu comercial, în Petrești
27.000 € / lună
Județul Alba, Petrești
453 mp teren
Spațiu comercial, în Micești
25.000 € / lună
Alba Iulia, Micești
454 mp teren
Spațiu comercial, în Cetate
25.000 € / lună
Alba Iulia, Cetate
578 mp teren
Spațiu comercial, în Răhău
25.000 € / lună
Județul Alba, Răhău
6.200 mp teren
Spațiu comercial, în Central
25.000 € / lună
Alba Iulia, Central
500 mp teren
Spațiu comercial, în Uioara de Sus
25.000 € / lună
Județul Alba, Uioara de Sus
921 mp teren
Spațiu comercial, în Central
25.000 € / lună
Județul Alba, Aiud
40.000 mp teren