Spatiu comercial | 35 MP | Turnisor

451 € / lună
12.89 € / mp / lună

Turnişor, Sibiu

Suprafață utilă totală:
35 mp
Nr. niveluri:
1

Descriere spațiu comercial

Maac Imobiliare vă propune spre închiriere un spațiu comercial cu suprafața de 35 mp, situat într-o clădire de birouri, pretabil pentru activități profesionale și de servicii. Caracteristici principale: Suprafață utilă: 35 mp Destinație: spațiu comercial / birou Grup sanitar propriu Compartimentare: open-space (posibilitate de compartimentare, în funcție de necesități). Avantaje: -spațiu adaptabil pentru diverse tipuri de activități, mediu profesional, potrivit pentru birouri și servicii acces facil Spațiul este pretabil pentru birou individual, firmă de servicii, consultanță, contabilitate, IT, cabinet profesional, sau alte activități compatibile cu destinația clădirii. Pentru programarea unei vizionări sau mai multe detalii , vă invităm să contactați MAAC Imobiliare, specificând codul proprietății ID: CP2881257.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1171022
Suprafață utilă: 35 mp
Suprafață utilă totală: 35 mp
Regim înălțime: P+1E

Atlassib
Mijloace transport aprox. 126 m
transport
Autogara 2
Mijloace transport aprox. 150 m
transport
McDonald's
Mijloace transport aprox. 207 m
transport
Lidl
Mijloace transport aprox. 221 m
Școală
education
Hermania
Învățământ aprox. 836 m
education
Gradinita Nr. 19
Învățământ aprox. 968 m