OCAZIE/Inchiriez spatiu comercial central/vad excelent/direct proprietar

1.099 € / lună
14.65 € / mp / lună

Central, Sibiu

Suprafață utilă totală:
75 mp

Descriere spațiu comercial

ANUNT DIRECT PROPRIETAR! Inchiriez spatiu comercial central, intr-o zona cu vad foarte bun, la doar 3 minute de mers pe jos de Piata Mare din Sibiu. Pretabil pentru orice activitate comerciala, salon, farmacie, sediu banca etc. Suprafata utila este de 75mp. Spatiul este impartit in doua incaperi generoase, inalte, luminoase cu vitrina mare la strada, birou, hol si grup sanitar. Spatiul a fost renovat si are instalatiile noi, centrala termica noua, usi/geamuri noi. Pentru info suplimentare va rog contactati-ma telefonic.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 1613715
Suprafață utilă: 75 mp
Suprafață utilă totală: 75 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Billa
Mijloace transport aprox. 239 m
transport
Autogar Q7
Mijloace transport aprox. 312 m
transport
Moldovei 1
Mijloace transport aprox. 456 m
transport
Moldovei 2
Mijloace transport aprox. 463 m
Școală
education
Facultatea de Stiinte Agricole
Învățământ aprox. 378 m
education
Facultatea de Litere si Arte
Învățământ aprox. 416 m
education
Facultatea de Stiinte Economice (ULBS)
Învățământ aprox. 527 m
education
Laboratoare ULBS
Învățământ aprox. 565 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 113 m
restaurants
Undercover Society
Restaurante aprox. 136 m
shopping
Magazinul Dumbrava
Supermarket/Mall aprox. 598 m
shopping
Profi Strand
Supermarket/Mall aprox. 632 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 74 mp, în Central