Spatiu de birouri in zona centrala din Sibiu

1.000 € / lună
11.76 € / mp / lună

Central, Sibiu

Suprafață utilă totală:
85 mp
Nr. niveluri:
1
An construcție:
2000

Descriere spațiu comercial

Va oferim spre inchiriere un spatiu de birouri, pozitionat la parterul unei cladiri cu regim de inaltime P+1, cu suprafata totala de 100 mp, in zona centrala din Sibiu. Se preteaza perfect pentru diverse activitati profesionale: contabilitate, IT, arhitectura, avocatura, notariat, design, agentie, etc. Ca si finisaje, beneficiaza de parchet laminat, tamplarie din PVC cu geamuri de termopan, centrala proprie pe gaz cu calorifere din otel si mobilier sanitar in baie. Avantajul acestui spatiu consta in amplasarea lui intr-o zona de mare interes a orasului si cirulata pietonal. Valoarea de inchiriere este de 1000 euro luna. ID intern 3337.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1268086
Suprafață utilă: 85 mp
Suprafață utilă totală: 85 mp
Regim înălțime: P+1E
An construcție: 2000

Politie
Mijloace transport aprox. 129 m
transport
Cofetarie Aida
Mijloace transport aprox. 176 m
transport
C.E.C.
Mijloace transport aprox. 391 m
transport
Miraslau
Mijloace transport aprox. 427 m
Școală
education
Facultatea de Stiinte Economice (ULBS)
Învățământ aprox. 314 m
education
Gradinita Kristine
Învățământ aprox. 387 m
education
Facultatea de Medicina
Învățământ aprox. 590 m
education
Facultatea de Stiinte Agroalimentare
Învățământ aprox. 599 m
Recreere
restaurants