Teren intravilan cu PUZ zona Selimbar

43.500 € / lună
75.92 € / mp / lună

Şelimbăr, Judeţul Sibiu

Suprafață teren:
573 mp

Descriere spațiu comercial

P18573 Smart Imobiliare propune spre vanzare un teren intravilan cu PUZ, situat in Cartierul Tineretului din Selimbar. Caracteristici : - suprafata de 573 mp - deschidere la drum de 18 m - acces auto pe drum pietruit - utilitati langa proprietate - PUZ aprobat POT 40% si CUT 1 - inaltime constructie maxim 10 m Terenul reprezinta o ocazie excelenta de achizitie pentru construirea unei case in imediata apropiere a orasului Sibiu, intr-o zona in plina dezvoltare. Pentru mai multe detalii si programarea unei vizionari va rugam sa contactati agentul. Pretul de promovare este de 43.500 /negociabil in functie de conditiile stabilite impreuna cu proprietarul. Pentru mai multe detalii despre aceasta proprietate si pentru programarea unei vizionari, va rugam sa contactati consultantul responsabil. Smart Imobiliare va ofera consultanta completa pe tot parcursul tranzactiei, de la prima vizita si pana la predarea cheilor.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 13 Mai 2026 ID anunț: 1325850

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Sibiu Grupa Selimbar
Mijloace transport aprox. 340 m
transport
Sibiu-Triaj (Sud)
Mijloace transport aprox. 1612 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Șura Mare
43.500 € / lună
Județul Sibiu, Șura Mare
498 mp teren
Spațiu comercial, în Șelimbăr
44.900 € / lună
Județul Sibiu, Șelimbăr
1.000 mp teren
Spațiu comercial, în Șelimbăr
39.800 € / lună
Județul Sibiu, Șelimbăr
1.500 mp teren
Spațiu comercial, în Sebeșu de Sus