Oferta de nerefuzat - spatiu birouri finisaje exceptionale

5.500 € / lună
11.70 € / mp / lună

Şelimbăr, Judeţul Sibiu

Suprafață utilă totală:
470 mp

Descriere spațiu comercial

MAAC Imobiliare va propune spre inchiriere un spatiu modern de birouri si showroom, situat intr-o cladire noua, conceputa pentru activitati comerciale si administrative, cu o suprafata totala de 470 metri patrati. Proprietatea se remarca prin functionalitate, compartimentare eficienta si dotari adaptate unui mediu de lucru profesionist. Cladirea este dispusa pe parter si etaj, fiecare nivel fiind echipat cu spatii dedicate pentru toalete, oferind confort si acces facil pentru angajati si clienti. La parter, sistemul de incalzire este realizat prin pardoseala, asigurand o distributie uniforma a temperaturii, iar etajul este dotat cu calorifere, adaptate utilizarii eficiente a spatiului. Compartimentarea este optimizata pentru desfasurarea diverselor tipuri de activitati: -7 birouri separate; -1 showroom generos. Spatiul beneficiaza de incaperi aerisite, luminoase, cu geamuri mari panoramice, ce ofera lumina naturala pe tot parcursul zilei si contribuie la un ambient modern si productiv. Accesul in incinta este securizat prin poarta automata, iar proprietatea include 10 locuri de parcare, un avantaj important pentru echipele extinse sau pentru fluxul de clienti. In completarea spatiului principal, exista posibilitatea de a inchiria un teren liber de 200 metri patrati, situat in spatele cladirii, ideal pentru amplasarea unui cort destinat depozitarii materialelor sau desfasurarii unor activitati auxiliare. Pretul pentru acest spatiu suplimentar este de 1 Euro pe metru patrat pe luna, oferind flexibilitate in functie de nevoile chiriasului. Proprietatea reprezinta o alegere potrivita pentru companii care isi doresc un sediu modern, bine compartimentat, cu showroom integrat si facilitati complete, intr-un spatiu adaptat cerintelor actuale din mediul de business. Pentru mai multe detalii, va rugam sa mentionati telefonic numarul CP2878765.