Teren intravilan 331mp, puz aprobat, Selimbar

86.060 € / lună
260 € / mp / lună

Şelimbăr, Judeţul Sibiu

Suprafață teren:
331 mp

Descriere spațiu comercial

Teren intravilan cu toate utilitatile Toate utilitatile sunt in fata primei parcele Pe acest teren se poate construi casa individuala La pretul afisat se adauga TVA de 21% Iti doresti mai mult decat o simpla locuinta? Noi suntem aici pentru a-ti oferi cele mai bune solutii. Oferim servicii de DESIGN SI AMENAJARI INTERIOARE, PROPERTY MANAGEMENT, REGIM HOTELIER, HOME STAGING, VIRTUAL INVESTMENT, SERVICII DE CURATENIE.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 11 Mai 2026 ID anunț: 1598600

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Sibiu-Triaj (Sud)
Mijloace transport aprox. 795 m
transport
Statia Sibiu Grupa Selimbar
Mijloace transport aprox. 878 m
transport
Shopping City
Mijloace transport aprox. 1585 m
transport
Irmes 2
Mijloace transport aprox. 1641 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1492 m
restaurants
Coffe House
Restaurante aprox. 1630 m
shopping
Shopping City Sibiu
Supermarket/Mall aprox. 1658 m
shopping
XXL
Supermarket/Mall aprox. 1660 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Șelimbăr
89.900 € / lună
Județul Sibiu, Șelimbăr
2.900 mp teren
Spațiu comercial, în Șelimbăr
80.000 € / lună
Județul Sibiu, Șelimbăr
500 mp teren
Spațiu comercial, în Poplaca
92.000 € / lună
Județul Sibiu, Poplaca
2.100 mp teren
Spațiu comercial, în Șelimbăr
86.060 € / lună
Județul Sibiu, Șelimbăr
331 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Șelimbăr
85.000 € / lună
Județul Sibiu, Șelimbăr