Spatiu birou 2 camere Turda

689 € / lună
12.09 € / mp / lună

Turda, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
57 mp
Nr. niveluri:
2
An construcție:
2009

Descriere spațiu comercial

Apartament 2 camere pretabil pentru spatiu birou. Este amplasat la parter inalt intr-un imobil S+P+2+M construit in 2009. Are centrala de apartament, imobilul este foarte bine izolat, costuri de intretinere foarte mici.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1556598
Suprafață utilă: 57 mp
Suprafață utilă totală: 57 mp
Regim înălțime: P+2E
An construcție: 2009

Istoric preț

Facilități

Utilități
Gaze Canalizare Apă Curent

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statie Tramvai 41 - Pasaj Grant
Mijloace transport aprox. 75 m
transport
Turda
Mijloace transport aprox. 76 m
transport
Pasaj Grant
Mijloace transport aprox. 87 m
transport
Grivita
Mijloace transport aprox. 348 m
Școală
education
Scoala Gimnaziala nr.170 Geo Bogza
Învățământ aprox. 199 m
education
Scoala Gimnaziala Petre Ispirescu, nr.171
Învățământ aprox. 313 m
education
Gradinita de copii Nr.42
Învățământ aprox. 331 m
education
Gradinita de copii nr.97
Învățământ aprox. 436 m
Recreere
parks
Parcul Regina Maria
Recreere aprox. 146 m
restaurants
Fabio Pizza
Restaurante aprox. 198 m
shopping
Best Market 1
Supermarket/Mall aprox. 636 m
shopping
Mega Image Titulescu 2
Supermarket/Mall aprox. 648 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 47 mp, în Grivița
750 € / lună
București, Grivița
47 mp utili
1981
Spațiu comercial, de 62 mp, în Grivița
730 € / lună
București, Grivița
62 mp utili