Caut Garaj in Primaverii

1.000 € / lună
50 € / mp / lună

Primăverii, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
20 mp

Descriere spațiu comercial

URGENT Caut Garaj pentru inchiriere sau cumparare in Bucure?ti, langa Liceul Jean Monnet, cartierul Primaverii. ID anun? : 1765434847
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1117707
Suprafață utilă: 20 mp
Suprafață utilă totală: 20 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 125 mp, în Aviației
937 € / lună
București, Aviației
125 mp utili
Spațiu comercial, de 50 mp, în Floreasca
990 € / lună
București, Floreasca
50 mp utili
2000
Spațiu comercial, de 47 mp, în Aviației
998 € / lună
București, Aviației
47 mp utili
2010
Spațiu comercial, de 101 mp, în Aviației
1.010 € / lună
București, Aviației
101 mp utili
Spațiu comercial, de 59 mp, în Sisești
1.003 € / lună
București, Sisești
59 mp utili
Spațiu comercial, de 93 mp, în Chitila
998 € / lună
București, Chitila
93 mp utili
3E
Spațiu comercial, de 24 mp, în Dorobanți
1.001 € / lună
București, Dorobanți
24 mp utili
Spațiu comercial, de 41 mp, în Dorobanți
999 € / lună
București, Dorobanți
41 mp utili
2000
Spațiu comercial, de 150 mp, în Gara de Nord
1.001 € / lună
București, Gara de Nord
150 mp utili
2000