Sos Pipera Sp 107 mp vizibilitate buna

3.631 € / lună
33.93 € / mp / lună

Pipera, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
107 mp
An construcție:
1980

Descriere spațiu comercial

Imobiliar Expert Grup va propune spre inchiriere spatiu comercial in suprafata de 107 mp utili situat in zona Sos. Pipera. Vitrina 13 ml. Spatiul dispune de toate utilitatile inclusiv gaze , acces secundar, energie electrică trifazică 380V, putere instalată de 29 kW. Spatiul se afla la 300 mp de metrou
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 13 Mai 2026 ID anunț: 282770
Suprafață utilă: 107 mp
Suprafață utilă totală: 107 mp
An construcție: 1980

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Soseaua Fabrica de Glucoza, linia 135, N119
Mijloace transport aprox. 537 m
transport
Aurel Vlaicu (M2)
Mijloace transport aprox. 554 m
transport
Metrorex. Staţia Aurel Vlaicu (M2)(1987)
Mijloace transport aprox. 571 m
transport
Parcul Herastrau
Mijloace transport aprox. 572 m
Școală
education
Gradinita SOS Satul Copiilor
Învățământ aprox. 459 m
education
Scoala generala nr.12
Învățământ aprox. 520 m
education
Grădiniţa Pentru Hipoacuzici NR. 65
Învățământ aprox. 702 m
education
Scoala Generala Nr. 12
Învățământ aprox. 753 m
Recreere
restaurants
La Gondola
Restaurante aprox. 397 m
parks
Cimitirul Eroilor Rusi
Recreere aprox. 457 m
shopping
Carrefour Market
Supermarket/Mall aprox. 584 m
shopping
Promenada
Supermarket/Mall aprox. 627 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 180 mp, în Pipera