Spatiu comercial de inchiriat in zona Piata Matache/Gara de Nord/ Zona

800 € / lună
14.29 € / mp / lună

Gara de Nord, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
56 mp
An construcție:
2000

Descriere spațiu comercial

Spatiu comercial de inchiriat ideal pentru HoReCa, retail sau servicii Va propunem spre inchiriere un spatiu comercial cu pozitionare excelenta, amplasat intr-o zona intens circulata si cu un potential comercial foarte bun. Proprietatea este potrivita pentru activitati HoReCa, cafenea, wine bar, bistro, showroom, retail, servicii sau alte tipuri de business care necesita vizibilitate si acces facil. Spatiul are o suprafata utila de aproximativ 56 mp si beneficiaza de o compartimentare eficienta, ce permite amenajarea flexibila in functie de necesitatile viitorului chirias. In completarea spatiului principal, proprietatea dispune si de o incapere situata la demisol, suficient de spatioasa pentru a fi utilizata ca depozitare, birou administrativ sau pentru orice alta activitate auxiliara necesara desfasurarii businessului. Caracteristici si avantaje: Curent trifazic Racord la gaz Grup sanitar Posibilitate de instalare hota si burlan Vitrina generoasa, cu vizibilitate foarte buna Fatada cu expunere excelenta catre zona pietonala si traficul din imprejurimi Acces facil printr-o cale de acces principala Locuri de parcare disponibile in apropiere Unul dintre marile avantaje ale acestei locatii il reprezinta dinamica zonei si fluxul constant de persoane. Primaria organizeaza frecvent evenimente si activitati in piata din apropiere, iar in weekend strada devine zona pietonala dedicata evenimentelor publice. Accesul auto ramane permis pentru clienti si aprovizionare, ceea ce contribuie la o vizibilitate foarte buna si la un trafic pietonal ridicat. Datorita amplasarii si caracteristicilor sale, spatiul este ideal pentru dezvoltarea unei afaceri orientate catre clienti si beneficiaza de expunere excelenta intr-o zona activa si in continua dezvoltare. Pentru informatii suplimentare si programarea unei vizionari, va stam la dispozitie.