Spatiu versatil 164mp | Soseaua Chitilei | Vizibilitate excelenta

3.968 € / lună
24.20 € / mp / lună

Chitila, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
164 mp
Nr. niveluri:
4
An construcție:
2015

Descriere spațiu comercial

Disponibil spre inchiriere spatiu comercial amplasat la parterul unei cladiri de birouri (S+P+4), intr-o zona cu trafic intens, ideal pentru showroom, activitati comerciale sau birouri. Suprafata utila de 164 mp permite organizarea eficienta a spatiului in zona open-space si zona de depozitare sau tehnica, in functie de necesitate. Detalii spatiu: Suprafata: 164 mp Acces direct din strada Vitrina cu deschidere stradala Locuri de parcare in fata Spatiu anexa pentru depozitare Grup sanitar si chicineta Dotari: Centrala proprie pe gaze (contorizare separata) Incalzire in pardoseala Contor electric individual Sistem de paza si monitorizare video Alarma proprie Rampa pentru persoane cu disabilitati Posibilitate branding pe totem stradal Avantaje cheie: Pozitionare vizibila, potrivita pentru activitate comerciala Acces facil pentru clienti si livrari Configuratie flexibila (showroom + depozit / zona tehnica) Spatiul este pretabil pentru showroom, birouri, depozit, retail, servicii sau activitati comerciale. Pentru informatii suplimentare si vizionare, va stam la dispozitieOferim cu promptitudine si profesionalism consultanta pentru vanzari si inchirieri de apartamente, case, vile, terenuri, spatii comerciale si de birou, consultanta juridica in relatia cu OCPI, cadastru, intabulare si consultanta financiara (cea mai buna solutie de creditare conform profilului clientului, accesarea creditului devine simpla si eficienta) prin brokerii nostri de credite parteneri. SFINX Creditare face parte din cea mai mare retea de brokeraj de credite, DSA Advisor, operata la nivel national de Realmedia ( ).