Spatiu comercial stradal Calea Floreasca

3.872 € / lună
38.72 € / mp / lună

Floreasca, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
100 mp
An construcție:
2007

Descriere spațiu comercial

Spatiu comercial situat pe Calea Floreasca, intr-o zona cu trafic constant si vizibilitate foarte buna. Suprafata de aproximativ 100 mp, cu avantaj rar de 3 cai de acces, ceea ce permite o flexibilitate excelenta in compartimentare si operare. Spatiul este potrivit pentru o gama larga de activitati, de la market de proximitate sau showroom, pana la clinica, cafenea sau alte concepte comerciale. Pozitionarea si configuratia il fac usor de adaptat in functie de business, cu acces facil si expunere buna la strada. La pretul chiriei se adauga aproximativ 600 de Euro Service Charge
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1494111
Suprafață utilă: 100 mp
Suprafață utilă totală: 100 mp
An construcție: 2007

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare Gaze

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Calea Floreasca / Ceaikovski / Mircea Eliade, linia 135, 182, 282, N119, N123
Mijloace transport aprox. 317 m
transport
Statia Piata Dorobantilor, linia 131, 182, 330, 331, 335, 282, N113, 301
Mijloace transport aprox. 592 m
transport
Ceaikovski
Mijloace transport aprox. 623 m
transport
Piata Dorobantilor
Mijloace transport aprox. 665 m
Școală
education
Gradinita Floreasca Rahmaninov
Învățământ aprox. 177 m
education
Paradisul Copiilor
Învățământ aprox. 193 m
education
Gradinita nr. 12 Albinuta
Învățământ aprox. 344 m
education
Gradinita numarul 12 Albinuta