Spatiu comercial stradal 638 mp zona Banu Manta

9.068 € / lună
14.21 € / mp / lună

Banu Manta, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
638,39 mp

Descriere spațiu comercial

North Bucharest Rents va ofera spre inchiriere un spatiu comercial stradal cu o suprafata de 638.39 mp. situat intr-o zona cu trafic intens,,una dintre cele mai dinamice si cautate zone comerciale din Bucuresti. Fatada este realizata din pereti vitrati pe suprafete mari,asigurand vizibilitate excelenta,lumina naturala abudenta,si un aspect modern,elegant. Suprafață: 638,39 mp; Vitrină: 18 ml / 60,30 mp; Utilități: energie electrică, apă curentă și canalizare; Facilități: acces secundar, energie electrică trifazică 380V, putere instalată 251,60 kW; Locații și vecinătăți: zona Banu Manta, Primăria Sector 1
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 932017
Suprafață utilă: 638,39 mp
Suprafață utilă totală: 638,39 mp

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare Gaze

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Petru Rares, linia 182,205,282
Mijloace transport aprox. 115 m
transport
Statia Banu Manta, linia 34,42,46
Mijloace transport aprox. 155 m
transport
Primaria Sector 1
Mijloace transport aprox. 257 m
transport
Primaria Sectorului 1
Mijloace transport aprox. 268 m
Școală
education
Scoala de Muzica si Arte Plastice 1
Învățământ aprox. 186 m
education
Scoala de Muzica si Arte Plastice nr. 1
Învățământ aprox. 191 m
education
Gradinita nr. 206
Învățământ aprox. 191 m
education
Gradinita nr.206
Învățământ aprox. 196 m