inchiriere spatiu birouri mobilat Aviatiei totul nou

899 € / lună
17.29 € / mp / lună

Aviaţiei, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
52 mp

Descriere spațiu comercial

Ofer spre inchiriere apartament amenajat ca spatiu de birou cu 3 incaperi de lucru. Apartamentul este renovat complet si mobilat, totul este nou. Apartamentul se afla la parter, in zona Aviatiei, are vizibilitate stradala, dar este ferit de zgomot. Se gasesec locuri de parcare in proximitate. Amplasament exceptional. Facilitatile zonei sunt: metrou Aurel Vlaicu la 5 minute pe jos, mall Promenada 5 minute pe jos, parc Bordei 5 minute pe jos, parc Herastrau, 10 minute, magazine, restaurante. Pentru mai multe detalii ma puteti contacta telefonic.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 13 Mai 2026 ID anunț: 1201672
Suprafață utilă: 52 mp
Suprafață utilă totală: 52 mp

Parcului
Mijloace transport aprox. 159 m
transport
Statie RATB : Hotel Parc - Linii: 148,149, 331,112
Mijloace transport aprox. 206 m
transport
Statie RATB : City Center - Linii: 148,149,331,112
Mijloace transport aprox. 215 m
transport
Statie RATB : City Center - Linii: 148,149,331,112
Mijloace transport aprox. 241 m
Școală
education
THR - CG (tourism hotel school) (en)
Învățământ aprox. 148 m