Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
1

1.800.000 €
/ lună 22.41 € / mp / lună

Teren de vanzare/inchiriere/concesiune, 80.326 ...

Aurel Vlaicu, Satu Mare

80.326 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

216.000 €
/ lună 36.20 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Aurel Vlaicu

Aurel Vlaicu, Satu Mare

5.967 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

270.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren de vanzare, 9000 mp, Zona Aurel Vlaicu

Aurel Vlaicu, Satu Mare

2 camere
9.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
1

1.500.000 €
/ lună 46.30 € / mp / lună

Teren de vanzare, 32400 mp, Zona Aurel Vlaicu

Aurel Vlaicu, Satu Mare

32.400 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
10

550 €
/ lună 7.75 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 71 mp, zona Aure ...

Aurel Vlaicu, Satu Mare

71 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
15

1.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat, 250 mp, zona Titulescu

Titulescu, Satu Mare

La ~5km distanță

250 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
7

500 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

De inchiriat Hale/Spatii Comerciale /Spatii Pro ...

Titulescu, Satu Mare

La ~5km distanță

9.000 mp utili
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

65.000 €
/ lună 114.64 € / mp / lună

Teren intravilan, 567 mp, zona Titulescu

Titulescu, Satu Mare

La ~5km distanță

567 mp teren

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

328.000 €
/ lună 41 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 8000 mp, zona Titu ...

Titulescu, Satu Mare

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

120.000 €
/ lună 120 € / mp / lună

Teren intravilan, 1000 mp, zona Titulescu

Titulescu, Satu Mare

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

199.000 €
/ lună 233.57 € / mp / lună

Pont - de vanzare teren intravilan Titulescu, l ...

Titulescu, Satu Mare

La ~5km distanță

852 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
8

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

De inchiriat Camere Frigo Congelare/Refrigerare ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

2.500 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Spa?iu Comercial Central, Strada Iuliu Maniu

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

400 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

1.999 €
/ lună 8.69 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

230 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
2

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial 300mp, 650 mp curte, zona Belt ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

300 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
11

950 €
/ lună 17.27 € / mp / lună

De inchiriat 2 Spatii Ultracentrale in Satu Mar ...

Ultracentral, Satu Mare

La ~5km distanță

55 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez spatii industriale de depozitare,atel ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez spatii industriale 15o-800mp

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

1.200 mp utili
7.200 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

1 €
/ lună

Inchiriez spatii industriale;atelier,hale de pr ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

200 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spa?iu comercial central Satu Mare

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

2 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Inchiriez spatii boxe de12 ?i 16mp

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

123 €
/ lună 0.72 € / mp / lună

Cabinet stomatologic in Germania

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

170 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
9

500 €
/ lună 5.38 € / mp / lună

Birou de inchriat, 93 mp, zona Ultracentrala

Ultracentral, Satu Mare

La ~5km distanță

93 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
19

2.000 €
/ lună 6.60 € / mp / lună

De inchiriat Spa?ii de birouri/Avocatura/Banca ...

Ultracentral, Satu Mare

La ~5km distanță

303 mp utili
2000
Agenție

Mai mult de un an
4

500 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Hala de inchiriat, o incapere, 300 mp, zona Rac ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

300 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
3

400 €
/ lună 15.38 € / mp / lună

Spatiu comercial, 26 mp, zona Piata Mare

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

26 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

700 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Spatiu comercial Ultracentral

Ultracentral, Satu Mare

La ~5km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

1.050 €
/ lună
950 €
10.50 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial central

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

1.999 €
/ lună 5.00 € / mp / lună

Spatiu comercial casa central de inchiriat

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

400 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Satu Mare, zon ...

Ultracentral, Satu Mare

La ~5km distanță

50 mp utili