Vand teren 1.800 mp Alecu Russo zona rezidentiala

3.800 € / lună
2.11 € / mp / lună

Carpaţi 2, Satu Mare

Suprafață teren:
1.800 mp

Descriere spațiu comercial

Teren de vanzare 1.800 mp Zona excelenta str. Alecu Russo, Carpati 2, Suprafata: 1.800 mp (18 ari), Front stradal: 16 m | Lungime: 110 m., Pret: 3800 /arie, si La doar 250 m de Bd. Lucian Blaga. - Toate utilitatile disponibile langa teren !! Apa, Gaz, Curent electric, Canalizare, Internet/TV cablu (RDS). - Acces facil: Drum asfaltat, Iluminat public. Proprietar Fara intermediar! Pentru detalii, sunati la numarul de telefon din anunt. - Nu raspund la mesaje -
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 1622671

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Istvan ter
Mijloace transport aprox. 877 m
transport
Ceasul Electric
Mijloace transport aprox. 901 m
transport
Alexandru Ioan Cuza
Mijloace transport aprox. 906 m
transport
Statie autobuz extern
Mijloace transport aprox. 1327 m
Școală
education
Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu
Învățământ aprox. 741 m
education
Scoala Dariu Pop
Învățământ aprox. 873 m
education
Scoala Avram Iancu
Învățământ aprox. 937 m
education
Colegiul National Mihai Eminescu
Învățământ aprox. 1005 m
Recreere
shopping
Satu Mare Shopping Plaza
Supermarket/Mall aprox. 409 m
parks
Parc
Recreere aprox. 419 m
restaurants
Gemelli La Casa
Restaurante aprox. 462 m
shopping
Magazinul Somes
Supermarket/Mall aprox. 805 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 1,500 mp, în Burdea
3.750 € / lună
Satu Mare, Burdea
1.500 mp utili