Reco . Teren Intravilan Santandrei .

73.000 € / lună
91.25 € / mp / lună

Sântandrei, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
800 mp

Descriere spațiu comercial

RECO IMOBILIARE VA OFERA SPRE VANZARE #LRD24 Teren intravilan situat pe strada Arinului din Santandrei, cu o suprafata de 800 mp. Terenul are un front generos si este ideal pentru constructia unei locuinte. Toate utilitatile sunt disponibile pe strada: gaz, apa, canalizare, curent electric si fibra optica. Zona este linistita, cu acces facil catre oras si in plina dezvoltare rezidentiala. Pentru mai multe detalii sau pentru a stabili o vizionare, nu ezitati sa ne contactati. CONTACT : (folosesti formularul de contact) PRET : 73000 EURO
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 04 Mai 2026 ID anunț: 1554295

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 545 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1165 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1298 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Sântandrei
68.500 € / lună
Județul Bihor, Sântandrei
624 mp teren
Spațiu comercial, în Livada de Bihor
79.000 € / lună
Județul Bihor, Livada de Bihor
1.500 mp teren
Spațiu comercial, în Central
75.000 € / lună
Oradea, Central
1.000 mp teren
Spațiu comercial, în Betfia
70.217 € / lună
Județul Bihor, Betfia
1.433 mp teren
Spațiu comercial, în Oncea
80.000 € / lună
Oradea, Oncea
1.000 mp teren
Spațiu comercial, în Tărian
66.420 € / lună
Județul Bihor, Tărian
33.210 mp teren
Spațiu comercial, în Nojorid
80.000 € / lună
Județul Bihor, Nojorid
5.000 mp teren
Spațiu comercial, în Sântandrei
66.800 € / lună
Județul Bihor, Sântandrei
500 mp teren