Teren intravilan Santana de Mures, 1200 mp, construibil 2 case!

62.000 € / lună
51.67 € / mp / lună

Sântana de Mureş, Judeţul Mureş

Suprafață teren:
1.200 mp

Descriere spațiu comercial

Exclusivitate! Spre vanzare: teren intravilan in Santana de Mures, cu o suprafata generoasa de 1200 mp, situat intr-o zona linistita si bine dezvoltata, pe strada Ciresului. Proprietatea beneficiaza de o deschidere excelenta la strada de 55 m, are acces la toate utilitatile si este construibil, oferind multiple posibilitati de dezvoltare. Terenul poate fi parcelat, fiind ideal atat pentru investitii, cat si pentru constructia de locuinte individuale. Un mare avantaj il reprezinta urbanismul valabil, aprobat pentru doua case. Toate utilitatile sunt disponibile: apa, gaz, curent si canalizare.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 06 Februarie 2026 ID anunț: 1542255

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 986 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Sâncraiu de Mureș
60.000 € / lună
Județul Mureș, Sâncraiu de Mureș
1.150 mp teren
Spațiu comercial, în Sângeorgiu de Mureș
58.000 € / lună
Județul Mureș, Sângeorgiu de Mureș
545 mp teren
Spațiu comercial, în Mihai Viteazu
58.000 € / lună
Județul Mureș, Mihai Viteazu
110.000 mp teren
Spațiu comercial, în Livezeni
62.500 € / lună
Județul Mureș, Livezeni
1.700 mp teren
Spațiu comercial, în Ivănești
56.000 € / lună
Județul Mureș, Ivănești
2.800 mp teren
Spațiu comercial, în Corunca
56.000 € / lună
Județul Mureș, Corunca
800 mp teren
Spațiu comercial, în Sângeorgiu de Mureș
65.000 € / lună