Sanpetru-Deosebit 760 mp zona Dealul Lempes, utilitati, proiect casa

91.200 € / lună
120 € / mp / lună

Sânpetru, Judeţul Braşov

Suprafață teren:
760 mp

Descriere spațiu comercial

Euro Dome Imobiliare propune spre vanzare un teren deosebit situat in Sanpetru, zona Strazii Livezii, intr-un cadru natural foarte placut, la poalele Dealului Lempes.Terenul are o suprafata de 760 mp si este pe colt, cu front la doua drumuri (16 m si 24 m), ceea ce ofera flexibilitate excelenta pentru proiectarea unei locuinte.Cateva dintre atuurile acestui imobil:#zona pitoreasca, linistita#priveliste deosebita catre Dealul Lempes#acces facil din Calea Harmanului#utilitati in fata terenului: apa, canalizare, curent.Gazul se afla la mica distanta.#studiu geotehnic realizat#proiect finalizat pentru casa P+M, cu amprenta la sol de 120 mp (poate fi predat noului proprietar)Ideal pentru construirea unei locuinte intr-o locatie distinsa, aproape de natura, dar cu acces rapid catre Brasov.comision agentie 3%
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 15 Mai 2026 ID anunț: 1338229

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1207 m
restaurants
Hotel Bielmann
Restaurante aprox. 1240 m
parks
Pădure
Recreere aprox. 1348 m
parks
Loc de joaca
Recreere aprox. 1750 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Sânpetru
87.000 € / lună
Județul Brașov, Sânpetru
1.217 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Sânpetru
83.000 € / lună
Județul Brașov, Sânpetru
675 mp teren
Spațiu comercial, în Sânpetru
98.500 € / lună
Județul Brașov, Sânpetru
2.300 mp teren
Spațiu comercial, în Sânpetru