Teren Sanpetru Primaverii toate utilitatile

99.000 € / lună
104.32 € / mp / lună

Sânpetru, Judeţul Braşov

Suprafață teren:
949 mp

Descriere spațiu comercial

Brasov - Sanpetru - Primaverii - Utilitati pe teren - 950 mp - Asfalt Teren de vanzare Sanpetru, Cartierul Primaverii | 950 mp | Toate utilitatile | Proiect + Autorizatie Ofer spre vanzare teren intravilan situat in localitatea Sanpetru, Cartierul Primaverii, intr-o zona rezidentiala apreciata, cu acces facil si vecinatati de calitate. Suprafata teren: 950 mp Latime pe latura din spate: 27 m Lungime: 37 m Acces: direct la drum asfaltat Utilitati: Apa pe teren Canalizare pe teren Gaz pe teren Curent electric langa teren Terenul beneficiaza de proiect si autorizatie de constructie, oferind un avantaj major pentru demararea rapida a constructiei. Ideal pentru constructia unei locuinte individuale Zona linistita, majoritatea constructilor sunt finalizate in zona Acces rapid catre Brasov Pentru mai multe detalii sau pentru programarea unei vizionari, nu ezita sa ma contactezi.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 13 Mai 2026 ID anunț: 1539498

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Aerodromul Sanpetru-Brasov
Mijloace transport aprox. 1632 m
Recreere
parks
Loc de joaca
Recreere aprox. 1036 m
restaurants
Hotel Bielmann
Restaurante aprox. 1146 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1181 m
restaurants
Hotel restaurant STOP
Restaurante aprox. 1946 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Sânpetru
91.200 € / lună
Județul Brașov, Sânpetru
760 mp teren
Spațiu comercial, în Sânpetru
91.200 € / lună
Județul Brașov, Sânpetru