Sanandrei - Teren extravilan

55.000 € / lună
5.54 € / mp / lună

Sânandrei, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
9.931 mp

Descriere spațiu comercial

IM Imobiliare ofera posibilitatea achizitionarii unui teren extravilan cu o suprafata de 9931 mp situat in Sanandrei, la o distanta de 8 km de Timisoara. Terenul se poate achizitiona la pretul de 5,5 euro/mp. Pentru informatii: IM Imobiliare Camelia
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 02 Mai 2026 ID anunț: 1353914

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Sanandrei
Mijloace transport aprox. 1611 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Sânandrei
56.000 € / lună
Județul Timiș, Sânandrei
700 mp teren
Spațiu comercial, în Sânandrei
53.000 € / lună
Județul Timiș, Sânandrei
850 mp teren
2E
Spațiu comercial, în Sânandrei
60.000 € / lună
Județul Timiș, Sânandrei
671 mp teren
2E
Spațiu comercial, în Sânandrei
51.000 € / lună
Județul Timiș, Sânandrei
628 mp teren
Spațiu comercial, în Săcălaz
52.000 € / lună
Județul Timiș, Săcălaz
500 mp teren
Spațiu comercial, de 75 mp, în Central
50.000 € / lună
Timișoara, Central
75 mp utili
Spațiu comercial, în Jebel
52.900 € / lună
Județul Timiș, Jebel
2.500 mp teren
Spațiu comercial, în Giroc
55.000 € / lună
Județul Timiș, Giroc
661 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Urseni
49.900 € / lună
Județul Timiș, Urseni
684 mp teren