42 E/mp - Sanandrei - destinatie:rezidentiala/sp.servicii - utilitati

187.500 € / lună
41.99 € / mp / lună

Sânandrei, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
4.465 mp

Descriere spațiu comercial

IM Imobiliare ofera spre vanzare teren cu destinatie rezidentiala sau comerciala (spatii servicii), in Sanandrei, o zona aflata in proces de dezvoltare, distanta pana in Timisoara fiind de doar 7 km Suprafata totala a terenului este 4465 mp, si este divizat in 6 parcele (3 pentru construit, 3 spatii verzi) 2 fronturi stradale: 51 ml si 53 ml Utilitati: apa, gaz, curent, drum de acces, canalizare (in curs de realizare) Se pot vinde si divizat (1 parcela constructie, cu 1 parcela zona verde) Pentru informatii suplimentare: Raul - IM Imobiliare
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 05 Mai 2026 ID anunț: 1338759

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Sânandrei
200.000 € / lună
Județul Timiș, Sânandrei
20.000 mp teren
Spațiu comercial, în Moșnița Nouă
180.000 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Nouă
1.404 mp teren
Spațiu comercial, în Dudeștii Noi
199.990 € / lună
Județul Timiș, Dudeștii Noi
10.000 mp teren
Spațiu comercial, în Mehala
200.000 € / lună
Timișoara, Mehala
10.000 mp teren
Spațiu comercial, în Ghiroda
191.000 € / lună
Județul Timiș, Ghiroda
4.398 mp teren
2E
Spațiu comercial, în Săcălaz
189.000 € / lună
Județul Timiș, Săcălaz
12.599 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Moșnița Nouă
200.000 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Nouă
2.840 mp teren
Spațiu comercial, în Giarmata
200.000 € / lună
Județul Timiș, Giarmata
10.000 mp teren
Spațiu comercial, în Moșnița Veche
195.120 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Veche