Timisoara Nord - Sanandrei - Teren industrial - P.U.Z. finalizat - Com

1.090.000 € / lună
52.02 € / mp / lună

Sânandrei, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
20.952 mp

Descriere spațiu comercial

Sanandrei, situat in judetul Timis, Romania, este un hub industrial in crestere, cu oportunitati ample pentru afaceri. Localitatea este localizata in zona metropolitana a municipiului Timisoara, la 5 km Nord de aceasta, cu acces usor la autostrazile majore, ceea ce il face o alegere ideala pentru investitorii care doresc sa isi stabileasca prezenta in regiune. Loturile industriale din Sanandrei sunt spatioase, oferind spatiu amplu pentru extindere si crestere. Localitatea are, de asemenea, o forta de munca calificata si un mediu de afaceri favorabil, oferind o baza solida pentru companiile dintr-o varietate de industrii. Cu conditiile sale favorabile de afaceri si optiunile imobiliare accesibile, Sanandrei este o alegere excelenta pentru companiile care doresc sa investeasca in Timis. IM Imobiliare ofera spre vanzare teren industrial, cu P.U.Z., cu o suprafata de 20952 mp, situat in Sanandrei, invecinat cu noua descarcare urcare/coborare de pe A1 (drum in lucru), Centura Nord Timisoara, Aeroport Timisoara, Ikea (7 km); Mahle (4km); Sameday (4km), Banat Business Park (500 m) Terenul detine P.U.Z si e alcatuit din: - 3 parcele industriale(galben, albastru, verde+verde inchis): 5810 mp, 6182 mp, 6411 mp - spatiu verde: 2549 mp - acces auto asfaltat de pe DN69 Timisoara - Arad Coeficienti urbanistici: - P.O.T. max - 55% - C.U.T max - 2% - destinatiile permise sunt industria usoara curata, logistica, depozitare, servicii, retail, birouri, unitati administrative; - utilitati complete la limita parcelei (gaz, curent, apa) Front stradal DN69 Timisoara - Arad: 98 ml Pretul afisat reprezinta pretul pentru terenul intreg, dar parcelele se pot vinde si separat. Mai multe informatii, la cerere: Raul - IM Imobiliare