Sanandrei - Comision 0% - Loturi Industrial: 1200 mp - P.U.Z. - utilit

76.000 € / lună
63.33 € / mp / lună

Sânandrei, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
1.200 mp

Descriere spațiu comercial

IM Imobiliare ofera spre vanzare parcele de teren industrial, cu P.U.Z., situat in Sanandrei, invecinate cu noua descarcare urcare/coborare de pe A1, Centura Nord Timisoara, Aeroport Timisoara, Ikea (7 km); Mahle (4km); Sameday (4km), Banat Business Park (500 m) Parcele disponibile, incepand de la 1200 mp - acces auto asfaltat de pe DN69 Timisoara - Arad - destinatiile permise sunt industria usoara curata, logistica, depozitare, servicii, retail, birouri, unitati administrative; - utilitati complete la limita parcelei(gaz, curent, canalizare, drum asfaltat) Coeficienti urbanistici: - P.O.T. max - 55% - C.U.T max - 2% - destinatiile permise sunt industria usoara curata, logistica, depozitare, servicii, retail, birouri, unitati administrative; - utilitati complete la limita parcelei (gaz, curent, apa) Mai multe informatii, la cerere
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 07 Mai 2026 ID anunț: 1343941

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Sânandrei
80.000 € / lună
Județul Timiș, Sânandrei
800 mp teren
Spațiu comercial, în Sânandrei
70.000 € / lună
Județul Timiș, Sânandrei
1.128 mp teren
2E
Spațiu comercial, în Sânandrei
70.000 € / lună
Județul Timiș, Sânandrei
1.128 mp teren
2E
Spațiu comercial, în Sânandrei
77.000 € / lună
Județul Timiș, Sânandrei
1.407 mp teren
Spațiu comercial, în Sânandrei
75.000 € / lună
Județul Timiș, Sânandrei
1.001 mp teren