Teren intravilan de vanzare Salciua Noua, com. Pischia, jud. Timis

24.000 € / lună
27.91 € / mp / lună

Sălciua Nouă, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
860 mp

Descriere spațiu comercial

Teren intravilan de vanzare Salciua Noua, comuna Pischia, judetul Timis Se ofera spre vanzare doua terenuri intravilane deosebit de frumoase, situate in localitatea Salciua Noua, comuna Pischia, judetul Timis o zona apreciata pentru linistea sa, apropierea de padure si cadrul natural relaxant. Cele doua parcele au suprafetele de 959 mp si 860 mp, front stradal/ latime generoasa de 25m, ambele avand forma regulata, relief plan si acces facil direct din drumul pietruit al localitatii. Ambele terenuri beneficiaza de contor electric deja montat, ceea ce ofera un avantaj important pentru viitorii proprietari care doresc demararea rapida a unei constructii. Zona este una cu potential ridicat, ideala pentru dezvoltarea unei locuinte familiale, a unei case de vacanta sau a unei cabane moderne, de exemplu A-frame. In imediata apropiere se afla padurea un loc perfect pentru plimbari, relaxare si recreere iar aerul curat si linistea sunt garantate de mediul natural care inconjoara intreaga localitate. Actele sunt la zi si pregatite de vanzare, terenurile dispun de cadastru si intabulare, fara sarcini sau litigii. Salciua Noua este o localitate apartinatoare comunei Pischia, situata la 37 km de Timisoara, 2km de la domeniile Herneacova. Zona este intr-o continua dezvoltare, atragand tot mai multe familii si investitori care cauta un loc retras, dar aproape de oras. Pretul pentru parcela de 959mp este de 27000 euro, iar pentru parcela de 860mp este de 24000 euro. Persoana fizica, fara comisioane, fara detalii ascunse. Va rog nu insistati cu schimburi inutile. Pentru informatii suplimentare puteti sa ma contactati pe orice cale disponibila: Telefon, whatsapp, email sau mesaje in aplicatie.