Roscani-Dobra-Teren Cabana-10km A1-Posibilitate Rate

8.800 € / lună
12.57 € / mp / lună

Roşcani, Judeţul Hunedoara

Suprafață teren:
700 mp

Descriere spațiu comercial

IM Imobiliare ofera spre vanzare teren perfect pentru o casa de vacanta/cabana in Roscani, Comuna Dobra, judetul Hunedoara, cu acces facil de pe A1 (doar 10 km/12 min). Cele 4 parcelele au suprafete cuprinse intre 600 si 700 mp, cu fronturi stradale cuprinse intre 17 si 27 mp, sunt plate si inconjurate de verdeata. Fiind marginite de padure, se situeaza in apropierea unui parau (max. 300 m) si a unui baraj de acumulare cu clean si pastrav (max. 1 km). Drum de acces pietruit. Pentru informatii: Cristina IM Imobiliare
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 02 Mai 2026 ID anunț: 1347321

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Bălata
8.000 € / lună
Județul Hunedoara, Bălata
400 mp teren
Spațiu comercial, în Pestișu Mic
8.500 € / lună
Județul Hunedoara, Pestișu Mic
2.313 mp teren
Spațiu comercial, în Criș
9.500 € / lună
Județul Hunedoara, Criș
2.700 mp teren
Spațiu comercial, în Simeria
8.600 € / lună
Județul Hunedoara, Simeria
950 mp teren
Spațiu comercial, în Totia
9.500 € / lună
Județul Hunedoara, Totia
1.100 mp teren
Spațiu comercial, în Central
8.500 € / lună
Deva, Central
6.000 mp teren
Spațiu comercial, în Central
9.289 € / lună
Județul Hunedoara, Petrila
1.327 mp teren
Spațiu comercial, în Criș
9.500 € / lună
Județul Hunedoara, Criș
2.700 mp teren