Teren de vanzare in Valea Lupului Strada Fantani | 500 mp

46.500 € / lună
93 € / mp / lună

Rediu, Judeţul Iaşi

Suprafață teren:
500 mp

Descriere spațiu comercial

Se ofera spre vanzare teren cu suprafata de 500 mp, situat in Valea Lupului, pe Strada Fantani, intr-o zona linistita si in plina dezvoltare rezidentiala. Terenul este ideal pentru constructia unei case individuale, avand acces facil catre municipiul Iasi si catre principalele puncte de interes din zona. Suprafata: 500 mp Zona rezidentiala apreciata Acces facil Ideal pentru constructie Utilitati in apropiere Drum de acces Pozitionarea foarte buna ofera acces rapid catre magazine, scoli, mijloace de transport si alte facilitati. Pentru mai multe informatii sau programarea unei vizionari, va stam la dispozitie. Cod oferta / ID BLITZ: P172727
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 20 Mai 2026 ID anunț: 1639224

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
restaurants
Casablanca (for events only)
Restaurante aprox. 888 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1401 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1626 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Rediu
48.200 € / lună
Județul Iași, Rediu
602 mp teren
Spațiu comercial, în Horpaz
50.000 € / lună
Județul Iași, Horpaz
525 mp teren
2E
Spațiu comercial, în Rusenii Vechi
49.140 € / lună
Județul Iași, Rusenii Vechi
1.260 mp teren
Spațiu comercial, în Rediu
42.000 € / lună
Județul Iași, Rediu
653 mp teren
Spațiu comercial, în Horlești
42.700 € / lună
Județul Iași, Horlești
948 mp teren
Spațiu comercial, în Miroslava
49.500 € / lună
Județul Iași, Miroslava