3 luni în urmă
3
- Agenție
Spatiu industrial cu suprafata de 960mp la Rachiti
3.600 €
/ lună
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
3.75 €
/ mp
/ lună
Răchiţi, Judeţul Botoşani
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Spatiu industrial amenajat si modernizat cu suprafata de 960mp, hala si birouri, situat in Rachiti-BotosaniSpatiul are suprafata de 960 mp, compusa din 805 mp hala si 155 mp birouri, cu posibilitate de compartimentare, construit din caramida, are inaltimea de 6-8 m, este izolat termic (pereti si tavan), pardoseala din beton elicopterizat, tamplarie termopan pvc, rampa incarcare/descarcare, curte betonata.Spatiul dispune de birouri cu intrare din exterior, dar si comunicare cu zona industriala, vestiare, sala de mese, grupuri sanitare individuale pt birouri si zona industriala.Pretul chiriei este de 3600 euro + TVA/
-692
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 19 Mai 2026
ID anunț: 1635628
Suprafață utilă:
960 mp
Suprafață utilă totală:
960 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de închiriat în Răchiți
- Spații comerciale de închiriat în Botoșani
- Spații comerciale de închiriat în Dorohoi
- Spații comerciale de închiriat în Cătămărești
- Spații comerciale de închiriat în Curtești
- Spații comerciale de închiriat în Cucorăni
- Spații comerciale de închiriat în Hudum
- Spații comerciale de închiriat în Mănăstirea Doamnei
- Spații comerciale de închiriat în Manolești
- Spații comerciale de închiriat în Mihai Eminescu