Teren intravilan 990mp Tropinii Noi Sibiu

58.000 € / lună
58.59 € / mp / lună

Poplaca, Judeţul Sibiu

Suprafață teren:
990 mp

Descriere spațiu comercial

P18865 Smart Imobiliare vinde teren intravilan situat in intravilanul Sibiului, in zona Tropinii Noi. Terenul are o suprafata de aproximativ 990mp, cu o deschidere de aproape 15ml la drum, forma terenului fiind dreptunghica. Zona, conform certificatului de urbanism scos, este pentru case de vacanta, cu regimul de inaltime S+P+M. Pretul de promovare este de 58.000 /negociabil in functie de conditiile stabilite impreuna cu proprietarul. Pentru mai multe detalii despre aceasta proprietate si pentru programarea unei vizionari, va rugam sa contactati consultantul responsabil. Smart Imobiliare va ofera consultanta completa pe tot parcursul tranzactiei, de la prima vizita si pana la predarea cheilor.
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă de deal / munte Zonă rurală
Actualizat în: 13 Mai 2026 ID anunț: 1610448

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 12,700 mp, în Sud
53.975 € / lună
Județul Sibiu, Miercurea Sibiului
12.700 mp utili
1E
Spațiu comercial, în Central
60.000 € / lună
Județul Sibiu, Cisnădie
600 mp teren
Spațiu comercial, în Poplaca
54.000 € / lună
Județul Sibiu, Poplaca
1.800 mp teren
Spațiu comercial, în Mohu
62.500 € / lună
Județul Sibiu, Mohu
2.500 mp teren
Spațiu comercial, în Șelimbăr
60.000 € / lună
Județul Sibiu, Șelimbăr
3.000 mp teren
Spațiu comercial, în Central
54.900 € / lună
Județul Sibiu, Ocna Sibiului
1.600 mp teren
Spațiu comercial, în Daia
59.000 € / lună