Spatiu comercial open-space 195 mp | Constructie 2023 | ?os. Oltenite

3.365 € / lună
17.26 € / mp / lună

Popeşti-Leordeni, Judeţul Ilfov

Suprafață utilă totală:
195 mp
An construcție:
2023

Descriere spațiu comercial

Unele spatii comerciale te obliga sa te adaptezi lor. Acesta iti lasa libertatea sa construiesti exact ce ai in minte. Iar vibe-ul lui face diferenta din primul moment!195 mp utili, open-space, intr-o constructie din 2023, cu un stil modern-industrial rar intalnit in zona de sud a Bucurestiului: tavan din beton lasat aparent la vedere, grinzi albe elegante si pardoseala cu finisaj epoxidic. Un spatiu cu personalitate, potrivit pentru business-uri care vor mai mult decat patru pereti.Poate functiona excelent ca: birouri, showroom, studio foto/video, clinica, cabinet, sala de cursuri, afterschool, atelier creativ, centru de training, sala de antrenamente, yoga/pilates, firma IT, logistica usoara, arhitectura, design interior, beauty, coworking sau activitati mixte.Spatiul este situat la parterul unui bloc nou de 6 etaje, pe Soseaua Oltenitei, cu statie STB chiar in fata imobilului si acces rapid catre metrou Aparatorii Patriei (aprox. 1,3 km).Compartimentare:- zona open-space generoasa - 2 grupuri sanitare - incapere separata pentru chicineta/bucatarie - camera tehnica/depozitare Dotari si beneficii:- prima inchiriere - centrala termica proprie + termostat - curent trifazic - aer conditionat - sistem alarma + BGS - camere video - internet si TV Digi - tamplarie termopan - usa acces termopan - locuri de parcare disponibile contra cost Important: Spatiul nu are vitrina si nici acces stradal direct, insa accesul pentru aprovizionare se poate face facil prin spatele blocului.Acces rapid catre zona Piata Sudului, statie STB chiar in fata imobilului, metrou Aparatorii Patriei la 1,3 km, DN4 si Centura Bucurestiului; o zona cu trafic comercial activ, infrastructura in dezvoltare si multiple servicii in proximitate: restaurante, supermarketuri, farmacii, centre medicale, showroom-uri, sali fitness si cafenele.Uneori, spatiul potrivit iti schimba complet nivelul business-ului.Suna-ma si hai sa vezi daca se potriveste directiei in care vrei sa cresti!